Recepce - bar

Naše recepce je postavena tak, abychom Vám byli schopni zajistit kompletní servis od Vašeho příchodu až po spokojený odchod z našeho Fitness.

Doplňky stravy nám dodává firma ForActiv Plzeň, kde společně s jejich odborně školeným personálem vybíráme doplňky stravy s nejlepším využitím v období kolem tréninku. Ze sortimentu jako jsou například aminokyseliny, proteiny či spalovače mají naši důvěru značky Reflex, Myotec, Grenade nebo EnergyBody.

Naši lednici jsme vybavili tak, aby jste při jakékoli volbě nápoje nesáhli vedle. Takže pokud se nespokojíte s naší filtrovanou vodou, kterou Vám nabízíme zdarma s bezedným kelímkem, můžete kromě sportovních vod zkusit třeba 100% ovocné šťávy od Frutexu, Bio limonády Gusto, oblíbený Carnitine drink od Nutrendu nebo nabídku od BODYandFUTURE která obsahuje vitamínové vody, veganské proteiny nebo kokosovou vodu.

Sladká odměna, po cvičení můžete posedět v naší Coffee zóně, kde nabízíme kávu Dallmayr a k ní se skvěle hodí zákusky od Aničky z Aninny Dorty. Tyto zákusky a pudinky jsou veganské, bez lepku, bez laktozy, bez rafinovaného cukru a většina z nich je i v RAW kvalitě.

Tohle je tým našich hlavních recepčních, které Vám ochotně poradí, budou se starat o veškerý servis, Váš komfort, prostě o vše, co Vám pomůže zpříjemnit si cvičení či relaxaci v našem fitness.

Naše recepční

Adriana

Majka

Marta

Kontakt

Fit Life Doubravka

IČ: 05103738
Masarykova 75
Plzeň-Doubravka 312 00
Tel.: 776 371 186
E-mail: info@fitlifedoubravka.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 06:00 - 22:00
So,Ne: 07:00 - 22:00
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít