Bodyfit, bodyforming


Kombinace klasického aerobiku a posilování je vhodná prakticky pro kohokoli – nezáleží na věku ani kondici. Pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se zaměřuje na formování svalů celého těla a zároveň zlepšuje i fyzickou kondici.Při cvičení používáme náčiní – posilovací gumy, činky, tyče, overbally, válce atd. Nemusíte se tu ale učit složité choreografie. Tempo cvičení se mění podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme. Vždy ale platí, že střídáme svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení.

 

Lektoři

Mgr. Jitka Hanzlíčková Mgr. Karolína Lukešová Zuzana Švíková Marcela Bašková Lucie Šefrnová

BOSU

Bosu je druh cvičení, při němž se používá speciální pomůcka, takzvaný Bosu balance trainer. Vypadá jako polovina velkého gymnastického míče a při cvičení lze použít obě strany polokoule. Odtud také pochází název cvičení – bosu je zkratka ze slov „Both Sides Up". Zábavné cvičení pomůže zlepšit nejen vaši rovnováhu a stabilitu, ale i zpevnit a posílit celé vaše tělo.

Lektoři

Zuzana Dvořáková

TRX

Chcete cvičit moderně, účinně a přitom šetrně ke svým kloubům a páteři? Vsaďte na funkční posilování TRX (Total Body Resistence Exercises) – cvičení v závěsu na popruzích, při němž využíváte výhradně váhu vlastního těla. TRX je komplexní cvičení, které aktivuje maximální počet svalových skupin. Navozením nestability a tím i nutnosti neustále udržovat rovnováhu posiluje důležité svaly především středu těla.

Cílem cvičení je kompenzovat sedavý životní styl, abyste čas v práci i mimo ni mohli využít naplno, bez bolestí zad a kloubů, pocitu vyčerpání a rizika úrazu. TRX je vhodné pro všechny. I pro lidi s pohybovým omezením a ty, kteří trpí obezitou. Náročnost cvičení lze jednoduše uzpůsobit individuální zdatnosti. Cvičit TRX mohou profesionální atleti, stejně jako pohybově neaktivní senioři, lidé s deformitami páteře, kloubní artrózou, zvýšeným krevním tlakem či osteoporózou. 

Lektoři

Zuzana Dvořáková Marek Bašek Jan Petrák

Tabata


Co je to TABATA?

Cvičení se jmenuje podle svého zakladatele, japonského vědce Dr. Izumi Tabaty. Tento vědec se snažil najít druh tréninku, který by přinesl pro národní tým rychlobruslařů nějakou výhodu na ledě. Sportovcům pak vzrostla výrazně nejen výbušnost, ale zároveň i vytrvalost, daleko více v porovnání s klasickým tréninkem vytrvalosti. 

Jde tedy o druh specifického intervalového funkčního tréninku. Tato metoda cvičení je jednou z nejlepších technik jak spalovat tuky při cvičení. Zvyšuje fyzickou kondici a sílu. Je tedy vhodná jak pro redukci hmotnosti, tak pro zvyšování celkové fyzické kondice.

 

 

Proč TABATA?

 • nový impuls ve vašem tréninku
 • redukuje přebytečný tuk v těle
 • zpevníte celé tělo
 • výrazně zvyšujete svoji kondici 
 • rozvíjíte sílu, flexibilitu, koordinaci a ohebnost

 

Lektoři

Bc. Jaroslava Hrušková Jan Petrák Marcela Bašková

H.E.A.T. program

H.E.A.T. Program je brána do světa pohybu a unikátní pohybová aktivita, která se opírá o nejpřirozenější lidský pohyb – chůzi. I přesto, že je podstata cvičení jednoduchá, má opravdu velké účinky na náš organismus. Program je určený pro všechny bez rozdílu věku a kondice. Cvičení totiž zvládne každý, kdo umí chodit. Tím, že je chůze pro člověka naprosto přirozená, nemusíte se bát o své klouby ani páteř. Vaše tělo nemusí odolávat žádným nárazům a nadměrné zátěži.

Lektoři

Stanislava Heiclová Veronika Boušová Mgr. Michaela Matoušková Mgr. Lenka Maříková Lenka Šelmátová Bc. Petra Kuchynková Michaela Zborníková Václava Hrušková Ing. Nikol Procházková Kateřina Těthalová Petra Hrobská Mgr. Jakub Heicl Bc. Martina Uxová Tomáš Růžek Bc. Jaroslava Hrušková Denisa Urbanová

Cvičení pro těhotné

Každá nastávající maminka je originál a své těhotenství prožívá jinak. Tělo i psychika prochází velkými změnami, které kladou zvýšené nároky na maminku jako na celek. Zkrátka je to doslova jiný stav. Pokud jste ale zdravá, pak pamatujte, že jste těhotná, ne nemocná.

 

Zobrazit více informací

 

Lektoři

Mgr. Kateřina Hufeislová

Zdravotní cvičení pro ženy

Cvičení pro všechny ženy, které by pro své tělo rády udělaly víc, než jen aby vypadlo dobře. Rády by pro něj udělaly to, aby dobře fungovalo. Během cvičení se zaměřujeme zejména na flexibilitu pánevního dna, posílení břišního svalstva a úpravu případné diastázy (rozestupu břišní stěny) či funkční aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře.

 

Zobrazit více informací

 

Lektoři

Mgr. Kateřina Hufeislová Mgr. Lenka Maříková

HUNGER GAME TRAINING

 

 • Vysoce intenzivní “hra”, která Vás bude bavit. Je určena pro všechny, kteří chtějí redukovat váhu, zpevnit tělo, nebo zvýšit svou fyzickou kondici.
 • Začíná se velice rychlím a intenzivním posilováním břicha.
 • Pak se jde na samotný trénink, který je sestavený tak, aby bylo každé stanoviště jiné. Jde o velkou různorodost cviků, to co vás napadne tak nejednou bude. :)
 • Několik kol po sedmi minutách. Cvičí se ve dvojicích, které rotují 6 minut na dvou stanovištích, kdy cvik trvá 50 vteřin a 10 vteřin je na přesun. Sedmou minutu cvičí celá skupina jeden cvik, který určí trenér.
 • Na konci “hry” zůstane ten nejvytrvalejší.

 

Lektor

Marek Bašek

Zdravotní cvičení

Cvičení pro všechny, kteří by pro své tělo rádi udělali něco víc, než aby jen dobře vypadlo. Přáli by si, aby hlavně dobře fungovalo. Během cvičení se zaměřujeme především na získání mobility a stability, dvou stěžejních pilířů pro zdravé tělesné fungování. Díky protahovacím, posilovacím a kompenzačním cvikům je snáze dosaženo svalové rovnováhy, koordinace a síly, což má pozitivní přínos na pohybové návyky v běžném, pracovní i sportovním životě a preventivní účinek na předčasné opotřebení pohybového aparátu v důsledku neadekvátní zátěže. Během cvičení využíváme pestrou škálu cvičebních pomůcek, jako například gymbally, overbally, pěnové válce nebo posilovací gumy. 
Cvičení je otevřené pro ženy i muže všech věkových kategorií bez ohledu na výkonnostní úroveň. Tyto lekce jsou zejména vhodné pro ty, kteří mají sedavé zaměstnání, trpí bolestmi zad, nadváhou, mají ochablé svalstvo, vadné držení těla, poruchu koordinace pohybů nebo mají jednostrannou či zvýšenou sportovní zátěž. Pohyb má bezpochyby blahodárný vliv i na naši psychiku, a proto se tato lekce řídí heslem: „Ve zdravém těle, zdravý duch.“ 
S dotazy se neváhejte obracet přímo na lektorku.

 

Lektoři

Mgr. Kateřina Hufeislová

SWEAT

Hlavní náplň SWEAT tréninků je kruhový trénink, avšak mimo této hlavní náplně, je SWEAT charakteristický i mobilitou, strečingem a hlavně POHYBEM. Jak na stanovištích tak třeba při mezipauzách se snažím o nevšední a zároveň i o všední pohyby, které se ti co na SWEAT přijdou, snaží neustalé zdokonalovat. Takže na tréninku se můžete setkat jak s činkou, lanem,ručkováním tak i s obyčejným kotrmelcem, plazením nebo stojkou.

Na co se můžeš ve zkratce těšit?

 • Cvičení za pomocí motivační hudby
 • Cvičení s vlastní váhou a s pomůckami jako: gym rope, činky, bosu, sandbagy atd.
  • Kolektivní spolupráce
 • Cvičení dle časových intervalů
  • Naučení správného cvičení
 • Trenér který z tebe dostane všechno

Jeden z hlavních cílů těchto tréninků je, aby jedinci, kteří přijdou, mohli naplno využít svůj potenciál a rozvíjet ho. Lidi se zároveň musí bavit, odreagovat se, na chvíli utéct z reality a pořádně „zamakat“. Naše kruhové tréninky jsou pro všechny. Nezáleží na tom, jestli jste sportovec nebo vycvičený jedinec, muž nebo žena, mladý nebo starší. To co po vás chci je srdce a chuť se sebou něco dělat. 

Martin Šubrt DiS.

Kruhový trénink


Tato tréninková metoda vyniká svou pestrostí a nekonečnou variabilitou. Kruhový trénink se vždy skládá z vybraných cviků (v „kruhu“ jich může být až 15), které se v pravidelných časových intervalech střídají. Každý cvik se zaměřuje na posilování konkrétní skupiny či kombinace skupin svalů vašeho těla.

Důležitou součástí tréninku je přestávka mezi jednotlivými cviky. Zpravidla je pouze tak dlouhá, aby vám umožnila přesun z jednoho stanoviště na druhé. Každý cvik by se měl provádět svižně, v tempu, s cílem provést vyšší počet opakování, nikoliv však na úkor správné techniky provedení.

 

Základní rysy obecného kruhového tréninku

 • počet stanovišť (cviků): 4 až 15
 • cvičební interval: 15 až 60 sekund
 • přestávka mezi cviky: 10 až 45 sekund
 • délka tréninku: 20 až 90 minut
 • odcvičených „kruhů“: 3 až 8

 

Lektoři

Zuzana Dvořáková Marcela Bašková Karolína Šrámková Erik Polívka Martin Bluďovský

Problémové partie

Cvičení zaměřené především na posilování problémových partií a spalování tuků v těchto oblastech, vedené v lehkém až středně těžkém aerobním pásmu, doplněné o pomůcky typu činky, overball, bosu, gumičky aj., zakončené závěrečným funkčním strečinkem. Lekce jsou vhodné i pro začátečníky v oblasti fitness.

 

Lektoři

Mgr. Kateřina Babničová

Jóga pro začátečníky


Jóga pro začátečníky má za cíl otevřít toto cvičení co nejširšímu okruhu lidí. Hodina je vedena tak, aby ji zvládl opravdu každý s ohledem na jeho potřeby a schopnosti. Není pouze pro úplné nováčky, ale pro všechny, kteří si chtěji osvojit a prohloubit svojí praxi. V hodinách je kladen důraz na správné technické provedení a uvědomění základních cviků v plynutí s dechem. Hodina je vedena v klidném a neuspěchaném tempu. Budeme se také postupně věnovat základním technikám pránájámy - tedy práci s dechem. Každá lekce je zakončena uvolňující relaxací.

 

Lekce

Sál 3, neděle 18:00 - 19:00

 

Lektoři

Marika Holubová

Power Plate

Cvičení na Power Plate je jednoduché, bezpečné a velmi efektivní. Vibrace urychlují účinek, proto za pouhých 30 minut dosáhnete stejných účinků, jako při běžném 60ti až 90ti minutovém cvičení.

Power Plate® je revoluční stroj, který se za poslední pár let stal fenoménem.  Za pomoci vibrací vytváří odlišné prostředí, než na jaké jsme zvyklí z obvyklých tréninků. Efektivní trénink trvá pouze 30 minut a zapojí se při něm až 95% svalových vláken.

Power Plate® a s ním spojený Acceleration Training™ jsou velmi vhodné metody pro rychlé a správné formování postavy. Díky zvýšené cirkulaci krve se zlepšuje kvalita pokožky a redukuje celulitida.

Na Power Plate® je možné uplatňovat více druhů cvičení od tréninku určenému ke tvarování těla a spalování tuků až po cvičení pro ženy po porodu, seniory a osoby se zdravotním postižením.

 

Lektoři

Veronika Boušová Mgr. Michaela Matoušková Mgr. Lenka Maříková Mgr. Karolína Lukešová Bc. Petra Kuchynková Michaela Zborníková Kristýna Barchánková Zuzana Dvořáková Stanislava Bošková Martin Bluďovský Karolína Šrámková Kateřina Moučková Kateřina Těthalová

 

Power Plate Tabata

Co vás na lekci čeká?

 • jedná se o cvičení na power plate plošině v intervalech 20 sekund zátěže a 10 sekund odpočinku, to vše opakujete celkem 8 krát, tj. 4 minuty. Poté následuje delší odpočinek 1-2 minuty.  Používá se různé náčiní typické pro funkční trénink jako např. činky, bosu, gumy, medicinbaly, ale hodně cviků je i pouze s využitím váhy vlastního těla. 
 • závěrečné protažení a relaxace

 

Lektoři

Veronika Boušová

Kondiční box


Druh intenzivního a efektivního tréninku pro uvolnění nahromaděného stresu z práce či studia. Vytváří a zdokonaluje sportovní dovednosti. Nabízí rozmanité pohybové situace. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé, muže i ženy. Profesionální přístup. V rámci skupiny nastavení tréninku pro každého klienta dle fyzických schopností.

 

Lektoři

Michal Múdry

Pilates

Cvičební metodu pilates vyvinul ve 20. letech minulého století J. H. Pilates. Je to kombinace prvků klasického rehabilitačního cvičení a starých východních cvičebních systémů, z nichž nejvíce patrný je vliv jógy. Základním principem Pilatovy metody je provádění cviků za současného uvědomění si, jakým způsobem konkrétní cvik působí. Pilates vám pomůže zpevnit zádové, břišní a hýžďové svalstvo. Rozvíjí sílu, ohebnost, rovnováhu, koordinaci, zlepšuje dýchání i celkové držení těla.

 

Základní prvky pilates:

 1. Dýchání – váš dech a pohyb musí být v souladu, zlepšuje se tak krevní oběh a odstraníte tak nadbytečné svalové napětí.
 2. Důkladnost provedení – raději méně cviků ale o to pečlivěji.
 3. „Zacentrování“ – pohyb vychází ze středu těla (power house).
 4. Plynulý pohyb – snižuje působení stresu a redukuje riziko zranění.
 5. Řízení pohybu – mějte plnou kontrolu nad prováděným pohybem.
 6. Soustředění – uvědomění si každého pohybu svého těla. Vaše tělo a mysl jsou v souladu.

 

​Lektoři

Petra Jelínková Mgr. Lenka Maříková Pavlína Vejchodová

HOT pilates

PRAVIDLA PRO CVIČENÍ V HOT SÁLE

 • Je dobré vyhnout se jídlu 2 - 3 hodiny před lekcí
 • Potřeba je dostatečně tělo hydratovat předem
 • Na lekci s sebou si přineste 2 velké ručníky
 • Na recepci můžete zakoupit vodu a zapůjčit ručníky a podložku.
 • Žádné předchozí zkušenosti s pilates nejsou vyžadovány. 
 • Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny a pohlaví s vyjímkou detí a mládeže do 15ti let.

 

Lektoři

Ivana Dortová Mgr. Lenka Maříková Petra Jelínková

Intervaly + CORE


Hlavní náplň lekce je střídání různých časových intervalů, při kterých se přocvičí celé tělo. Cvičit se bude hlavně s vlastní vahou těla a s různými pomůckami (TRX, expandéry, bosu, medicimbaly atd). Lekce se zaměřuje na správné zapojení a aktivaci core a mobilite těla. Při této lekci zlepšíme svou sílu, fyzičku a správnou techniku a rozsah pohybu. 

Muaythai Ťik Ťak

Tréninky jsou zaměřené především na muay thai, pod vedením Jaroslava Hodiny (reprezentačního trenéra ČR, kvalifikace: II. trenérská licence, evidovaná pod oficiálním svazem thajského boxu). Muay thai je vhodný pro zvládnutí základní sebeobrany, redukce váhy, zvýšení fyzické kondice a možnost zajímavé sportovní kariéry. Tréninky dospělých lze od 15let /pro muže i ženy/. Případné další informace na telefonu 721 761 238.

 

Lektoři

Jiří Korda

Břišní pekáč


Lekce s názvem Břišní pekáč je určena začátečníkům a středně pokročilým cvičencům. Je zaměřena na posilování hlubokých svalů. Cvičební lekce obsahuje balanční cviky na overballech, gymballech či na bosu. Cviky jsou zaměřené na celkové zpevnění svalů celého těla, dále pak na zpevnění a posílení břišních svalů (přímé, šikmé apod.) a na zpevnění pánevního dna. Cvičí se především vahou vlastního těla, a nebo s malými zátěžemi, tj. činky 1-5 Kg.

 

Lektoři

Mgr. Karolína Lukešová Bc. Lenka Šelmátová Lucie Šefrnová

Fitdance

Esencí Fitdance je radost z pohybu. Kombinuje v sobě prvky zumby, aerobikubodyformingu. Za doprovodu hudebních hitů tak spálíte kalorie, posílíte problémové partie a především vyplavíte endorfiny – hormony štěstí. Jednoduché ale nápadité pohybové choreografie s chytře zakomponovaným posilováním jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. 

Lektoři

Eva Jančaříková Lucie Šefrnová

FitBody

Cvičení je zaměřené na posílení a zpevnění celého těla. Pracuje se jak s vlastní váhou těla, tak s pomůckami jako jsou činky, fit balóny, bossu, gumičky atd...

Každá hodina bude postavena tak, aby docházelo k procvičení hlavních svalových partií, jako jsou ruce, břicho, boky, zadek, nohy. Cvičení je určené pro všechny věkové kategorie.

Zdravá záda

Trpíte bolestmi zad? Cítíte se ztuhlí a unavení? Cvičení Zdravá záda se zaměřuje na aktivaci a posílení centra těla, pánevního dna, břišních svalů a celkové rozhýbání páteře – od ramen, přes hrudní část až po bederní páteř. V jednotlivých lekcích využíváme různé pomůcky pro protažení a uvolnění unavených zad. Cvičení vám pomůže vytvořit svalovou rovnováhu v oblasti páteře a odstranit nesprávné pohybové návyky. 

Lektoři

Iva Ševčíková 

RANNÍ ROZCVIČKA


Cílem není Vás hned po ránu zničit, ale nastartovat Váš den. Cvičení probíhá formou kruhového tréninku. Procvičíme celé tělo s různými druhy pomůcek, pořádně se zapotíme a aktivujeme spalování tuků na plné obrátky. Po cvičení se budete cítit skvěle díky záplavě endorfinů a věřím, že budete odcházet s usměvem který Vám vydrží po celý den.

 

Lektoři

Marcela Bašková

Piloxing

PILOXING® je spojení prvků z Pilates, boxu a tance do jednotného intervalového cvičení. To znamená, že během jediné hodiny se cítíte elegantně (sleek), sexy a silně (powerful), což je heslem tohoto fitness programu.

PILOXING® spojuje dva zdánlivě nespojitelné sporty – pilates a box. A z každého si vybere to nejlepší. Při PILOXINGu® využíváte sílu boxu, ale přitom se můžete cítit žensky, protože zahrnuje i ladnost pohybů z Pilates. Jako doplněk se používají zátěže na rukou v podobě rukavic upevňovaných na suchý zip, které přispívají k vytvarování paží a maximalizují pozitivní účinky na kardiovaskulární systém. Jejich použití však není nutné!

Zakladatelkou této cvičební metody je švédská tanečnice a známá fitness trenérka Viveca Jensen. Zužitkovala své dlouholeté zkušenosti a poskládala dohromady vysoce účinný komplexní trénink, propojující to nejlepší z boxu a Pilates s tanečními prvky.

Zakladatelkou této cvičební metody je švédská tanečnice a známá fitness trenérka Viveca Jensen. Zužitkovala své dlouholeté zkušenosti a poskládala dohromady vysoce účinný komplexní trénink, propojující to nejlepší z boxu a Pilates s tanečními prvky.

 

Lektoři

Ing. Nikol Procházková

CARDIO FitBox


Trénink probíhá ve formě stínování úderů a kopů s rytmickou dynamickou hudbou v kardio tempu.

 

Lektoři

Marcela Bašková

Jóga

Jóga je stará východní nauka o těle i duši, jejíž kořeny najdeme téměř tisíc let před naším letopočtem. Jóga je cestou k poznání sebe sama, k vnitřní harmonii a klidu. Opírá se při tom o propracovaný systém tělesných cvičení a istných technik, které pomáhají udržovat vaše tělo zdravé a v dobré kondici. Jóga je vhodná pro kohokoli – bez rozdílu věku i zdravotního stavu.

 

Powerjóga

Dynamický styl jógy, který pomáhá protáhnout a zpevnit celé tělo. Struktura lekce je vždy obdobná. Úvodní část se zaměřuje na správné dýchání a jemné protažení, probuzení energie. Další sekvence je dynamičtější s důrazem na správné provádění jednotlivých pozic. Závěr vždy patří uvolňující relaxaci. Můžete se těšit na pozdravy slunci, bojovníky, záklonové a předklonové pozice, balance, rotace a pozice cílené na otevření ramen, hrudníku a kyčlí. Naše lekce jsou vhodné i pro začátečníky.

 

Ranní jóga

Jemná ranní jóga je skvělý způsob, jak začít váš (nejen pracovní) den a nastartovat se. Zaměřuje na probuzení, protažení celého těla a rozproudění energie. Lekce zahrnuje i dynamičtější sekvence s důrazem na správné provádění jednotlivých pozic a je vhodná i pro začátečníky.

 

Lektoři

Eva Šedivcová Lenka Kubáčová Monika Šimandlová Marika Holubová

HOT jóga

Pravidla pro cvičení v HOT sále

 • Je dobré vyhnout se jídlu 2 - 3 hodiny před lekcí
 • Potřeba je dostatečně tělo hydratovat předem
 • Na lekci s sebou si přineste 2 velké ručníky
 • Na recepci můžete zakoupit vodu a zapůjčit ručníky a podložku.
 • Žádné předchozí zkušenosti s jógou nejsou vyžadovány. 
 • Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny a pohlaví s vyjímkou detí a mládeže do 15ti let.

 

Proč se cvičí v teple?

Díky vyšší teplotě jsou Vaše svaly a šlachy rychleji prohřáty, tím se zabrání zranění. Budete se více potit, spolu s potem z Vás odcházejí škodlivé látky (detoxikace).

 

Je HOT jóga vhodná při redukci váhy?

Ano, mimo to, že spálíte více kalorií než na jiných skupinových cvičeních (cca. 1000 kalorií), jóga aktivuje lymfatický systém, stabilizuje hormonální hladinu v těle a tím se Vám sníží chutě na jídlo.

 

Lektoři

Ivana Dortová Petra Závorová Stanislava Bošková Marika Holubová Monika Šimandlová Lenka Vdovjak Eva Šedivcová

HOT yoga english


HOT yoga in English

(lekce HOT jógy vedená v angličtině)

 

Quiet your mind and free your body during 60 min long session. Follow your heart beat and let your body benefit from the heat and sequence of asanas. Great for all yogis who enjoy vinyasa flow and deep pranayama breathing. Cannot wait to see y´all on the mat every Monday 6.30 am and Friday 5.30 pm.

HOT Body & Mind Balance

Cvičení Hot Body & Mind Balance je aktivitou rozvíjející nejen tělo ale i duši. Cvičení Vás naučí ovládat své tělo a také mysl. Účinné relaxační a lehce posilovací techniky pomáhají v boji proti stresu a depresím, ale také např. proti bolesti zad. Cvičení je zaměřené na efektivní zapojení svalů hlubokého stabilizačního systému páteře. Takto tělo zpevníme, vytvarujeme a zlepšíme rovnováhu, pružnost a správné držení těla. Cvičení je především zaměřené na harmonizaci těla, protažení zkrácených svalů a posílení oslabených svalových partií. Upřednostňuje také zdravotní aspekty s důrazem na správné držení těla.

HOT mobilita, core, strength

Flexibilita, relaxace, odpoutání se od stresu, ale také pořádná makačka -to je HOT mobilita, core, strength.

HOT mobilita, core, strength patří mezi komplexní cvičení, díky kterému budete svaly celého těla posilovat a zároveň protahovat.

Při všech cvicích neustále zapojujete střed těla (core), což ocení hlavně ti z vás, které často trápí bolesti zad a svaly kolem páteře.

HOT mobilita, core, strength spojuje dynamické jogové pozice s posilovacími prvky. Díky správnému dechu se však dokážete vnitřně zklidnit a dostat tepovou frekvenci přesně tam, kam potřebujete.

HOT MOBILITA, CORE, STRENGTH ZPEVNÍ NEJEN VAŠE TĚLO, ALE TAKÉ UTŘÍDÍ VAŠE MYŠLENKY.

 

Lektoři

Zuzana Dvořáková

HOT Chi-toning

Jedná se o typ dynamického, avšak zároveň i uvolňovacího pohybu. Využívá nesčetně prvků z jógy, pilates, 5 Tibeťanů a strečinku, jež vhodně (pro někoho možná nahodile) a plynule kombinuje. 

Hodina se skládá z několika částí. V úvodu tělo zklidníte. Naučíte se vnímat svůj dech a jednotlivé pohyby. Po přípravné fázi přecházíte do temperamentnější části, při níž dochází k zapojení svalových skupin, které při běžném aerobním cvičení zůstávají netknuty.

 

Lektoři

Mgr. Jitka Hanzlíčková

HOT FitBody Slow

Cvičení je zaměřené na posílení a  zpevnění celého těla. Pracuje se jak s vlastní váhou těla, tak s pomůckami, které budeme různě střídat (fit balóny,gumičky atd...)

Pro zrychlení metabolismu budeme cvičit v Hot sále.

Každá hodina bude postavena tak, aby docházelo k procvičení hlavních svalových partií, jako jsou ruce, břicho, boky, zadek, nohy. Cvičení je určené pro všechny věkové kategorie.

Na konci nás bude čekat příjemný strečink v teple.

Lektoři

 

Mgr. Michaela Matoušková

Detail
 

Mgr. Lenka Maříková

Detail
 

Zuzana Dvořáková

Detail
 

Petra Jelínková

Detail
 

Mgr. Jitka Hanzlíčková

Detail
 

Ing. Iva Ševčíková

Detail
 

Mgr. Karolína Lukešová

Detail
 

Michal Görner DiS.

Detail
 

Dušan Sabol

Detail
 

Eva Jančaříková

Detail
 

Monika Šimandlová

Detail
 

Bc. Patrik Pondělík, DiS.

Detail
 

Mgr. Stanislava Heiclová

Detail
 

Sabina Heráková

Detail
 

Bc. Lenka Šelmátová

Detail
 

Bc. Petra Kuchynková

Detail
 

Veronika Boušová

Detail
 

Václava Hrušková

Detail
 

Ivana Dortová

Detail
 

Kristýna Barchánková

Detail
 

Martin Šubrt DiS.

Detail
 

Petra Závorová

Detail
 

Stanislava Bošková

Detail
 

Michal Múdry

Detail
 

Jiří Kováč

Detail
 

Martina Vernerová

Detail
 

Marek Bašek

Detail
 

Marika Holubová

Detail
 

Ing. Nikol Procházková

Detail
 

Martin Bluďovský​​

Detail
 

Erik Polívka

Detail
 

Marcela Bašková

Detail
 

Karolína Šrámková

Detail
 

Lucie Varmužová

Detail
 

Kateřina Těthalová

Detail
 

Michal Kosť

Detail
 

Mgr. Kateřina Babničová

Detail
 

David Šádek

Detail
 

Mgr. Jakub Heicl

Detail
 

Lenka Vdovjak

Detail
 

Bc. Martina Uxová

Detail
 

Tomáš Růžek

Detail
 

Martin Petráš

Detail
 

Ing. Jan Petrák

Detail
 

Jiří Korda

Detail
 

Lucie Šefrnová

Detail
 

Mgr. Kateřina Hufeislová

Detail
 

Filip Husák

Detail
 

Denisa Urbanová

Detail
 

Eva Palkovičová

Detail
 

Pavlína Vejchodová

Detail
 

Martin Slezák

Detail
 

Zuzana Švíková

Detail
 

Lukáš Valový, DiS

Detail

Buďte první, kdo se dozví o novinkách

Kontakt

Fit Life Doubravka

IČ: 05103738
Masarykova 75
Plzeň-Doubravka 312 00
Tel.: 776 371 186
E-mail: info@fitlifedoubravka.cz

Otevírací doba

Po-Pá: 06:00 - 22:00
So,Ne: 07:00 - 22:00
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Souhlasím

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít