Cvičení po porodu s miminkama

Popis cvičení

Pro všechny čerstvé maminky, co by se rády dostaly do formy vhodnou a šetrnou cestou, ale nemají hlídání pro svoji ratolest nebo chtějí trávit čas aktivně i s miminkem. Právě pro Vás nabízíme dopolední cvičení po porodu v doprovodu vašeho miminka.

Hodinová cvičební lekce je rozdělena do dvou bloků – 45 minut cvičení a 15 minut pro vaše otázky či praktický nácvik šetrné manipulace s miminkem. Cvičení probíhá v malé skupince 8 – 10 maminek a jejich miminek ve věku 2 – 12 měsíců. K dispozici jsou vám pohodlné, měkké podložky a hračky pro miminko na zabavení a smyslovou stimulaci. S sebou nezapomeňte vše potřebné a látkovou plenku či dečku, na kterou miminko během cvičení položíte, sportovní pohodlné oblečení pro sebe, ručník a pití. 

Během cvičení jste neustále v kontaktu se svým miminkem, které leží u vás či objevu nová místa kolem vás, v klidu se tedy můžete soustředit na cvičení, rozvíjíte vzájemný vztah s mrňouskem a ukazujete mu pozitivní vztah k pohybové aktivitě. Lekce je zaměřena především na posilování hlubokého stabilizačního systému (CORE), úpravu rozestupu břišní stěny (diastáza), cvičení flexibility svalů pánevního dna a kompenzaci zátěžového držení těla. Cílem cvičení je, abyste byla schopna získané vědomosti a dovednosti přenést do svých každodenních aktivit, a chovala se tak ke svému tělu šetrně a docílila maximálně funkčního fyzického stavu. Pohybová aktivita vám navíc dopomůže i k větší psychické pohodě. Využíváme různorodé cvičební pomůcky, a i když je cvičení primárně zaměřeno pro maminky, nezapomeneme ani na nejmenší a během cvičení zařadíme například veselé básničky a říkanky či cvičení s mrňavým „závažím“. S dotazy se neváhejte obracet přímo na lektorku.

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít