FYZIOhrátky zdravotní cvičení pro děti


FYZIOhrátky je cvičení určené pro děti od 6 do 11 let.

Lekce jsou vhodné pro děti s pohybovým oslabením jako je valgozita kotníků a kolen, dysbalance v oblasti hrudníku (oslabené lopatky atd.), neadekvátní funkce trupové stabilizace (rozestup břišních svalů atd.) a další, pro děti sportující jako kompenzace sportovní zátěže (jednostrannost atd.), ale i pro děti, které k pohybu nechovají (zatím) příliš vřelí vztah či ho mají nedostatek nebo pro děti, které mají problém s vykonáním pohybu (např. dyspraxie).

Napříč výše zmíněnými skupinami se mohou objevovat svalové dysbalance, které vznikají z různých důvodů a které budeme během lekcí oslovovat za pomoci kompenzačních cvičení (uvolňování, protahování, posilování). Do lekcí jsou dále zakomponovány drobné psychomotorické hry (pohybové hry s důrazem na prožitek), cvičení dle konceptu DNS prof. Koláře či cvičení a pohybové hry podporující pozitivní působení na logopedické obtíže (cvičení rytmická, dechová atd.), vše co nejvíce hravou formou s ohledem na individualitu i skupinovou práci.

Lektorka je učitelkou tělesné výchovy, cvičitelkou zdravotní tělesné výchovy, certifikovanou trenérkou konceptu metody DNS prof. Koláře či logopedickým asistentem. Při jakýchkoliv dotazech se neváhejte obrátit přímo na lektorku.

Lektorka lekcí

Mgr. Kateřina Winterová

 

Rezervace

Lekce se koná každý čtvrtek od 16:30 v sále 4. 

Přejít na rezervační portál

Váš e-mail byl odeslán

Ozveme se Vám co nejdříve.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít